Nazwa mapy: Wojna trzech

Wielkość: L
Autor: Slavik


  1.    Wykonanie

     Jest to mapka typu multi dla 3 graczy. Bez fabuły. Część naziemna podzielona na trzy części oddzielone od siebie bramami ze strażnikami. Autor podzielił wszystko uczciwie, każdy ma równy dostęp do swoich surowców, które trzeba zdobyć i zająć. Każdy z graczy może zaliczyć questy. Część naziemna wykonana starannie i bez błędów. Część podziemna jest bardzo prosta i mała (wykonana w pośpiechu). Za wykonanie przyznaję 26 pkt.

  2.    Strona strategiczna

     Na początku gry trzeba szybko zająć kopalnie i zamki co pozwoli nam rozbudować swoją potęgę militarną. Szkolić szybko swojego głównego bohatera który będzie naszą główną siłą uderzeniową. Następnym krokiem powinny być odwiedziny podziemi. Możemy spróbować wykopać grala. Warto również powalczyć o super artefakty, ale do tego trzeba przyprowadzić prawdziwą potęgę. Ostatni etap to eliminacja oponentów. Należy ich eliminować kolejno najpierw jeden, potem drugi. Limit czasowy oreślony przez autora nie stanowi problemu. Przyznaję 32 pkt.

  3.    Grywalność

    Mapka prosta w grze. Nie powinna sprawić trudności podczas grania przy zachowaniu systematyczności gry. Gracz komputerowy w późniejszym okresie gry prowadzi już dosyć duże wojska, którym trzeba przeciwstawić równoznaczną siłę. Polecam mapkę szczególnie do trybu multi. Moja ocena to 11 pkt.

Ocena końcowa 69 pkt.

Mapkę zrecenzował: Gurth.